» O nas » Aktualności » 2020 » Wakcje w rytmie Eko

02.092020
Wakcje w rytmie Eko

"Wakacje w rytmie Eko" to nasza wakacyjna propozycja dla wszystkich czytelników, którzy aktywnie chcieli spędzić czas wakacji, a przy okazji poszerzyć swoja wiedzę na temat tego, jak mogą przyczynić się do dbania o środwisko i najbliższe otoczenie. W tym roku , ze wzgędu na epidemię koronawirusa, działania przenieśliśmy do sieci. Na naszym profilu społecznościowym Facebook przygotowaliśmy dla nich poniedziałkowe Eko wyzwania: konkurs na Eko maskotkę, konkurs plastyczny " Jak mogę dbać o planetę",  oraz akcję zbierania śmieci w miejscu publicznym, nagrodzoną tytułem Eko Bohatera. W każdą środę czytelnicy w Bibliotecznym Eko Przepiśniku, dzielili się ekologicznymi, domowymi sposobami na to, jak wykorzystać naturalne składniki dostępne w domu i otoczeniu i używać mniej chemii na co dzień. W piątki dla najmłodszych przygotowaliśmy Eko bajki, zachęcając do sięgnięcia po ciekawe książki znajdujące się w naszej bibliotece dotyczace tej tematyki. Łącznie w wydarzeniach online wzięło udział 392 osoby, Dziękujemy:)

Zdjecia