Urząd Gminy w Biszczy MKDNiS Green Velo BKS Albatros Parafia Najświętszego Serca jezusa w Biszczy Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Biblioteka Narodowa Cyfrowe Archiwum Tradycji Regionalnej Ochotnicza Straż Pożarna w Biszczy bank Spółdzielczy w Biszczy Logo Perełka
Pogoda

» Zbiornik wodny Biszcza-Żary » Wakeboarding

Wakeboarding

Z połączenia Biszczy i Wakeboardingu oraz zapału dwóch młodych miłośników tego sportu powstało pierwsze w tej części Lubelszczyzny miejsce o niespotykanym charakterze czyli WAKESHOCK BISZCZA łączące sport, przyrodę i niesamowity letni klimat.

Na terenie ośrodka znajdziesz 3 strefy, które chcielibyśmy z roku na rok rozwijać oraz dokładać nowe elementy.

Strefa FUN ZONE       

Ma to być miejsce dla najmłodszych jak również dla tych, którzy lubią trochę rywalizacji oraz adrenaliny. Chcemy aby znalazło się tam: mały plac zabaw dla najmłodszych aby zapewnić im maximum rozrywki podczas gdy ich starsze rodzeństwo czy rodzice będą stawiać pierwsze kroki na desce.

Strefa ATIVE ZONE

Główna atrakcja ośrodka to wyciąg o długości 160m, który zapewnia wypoczynek inny niż klasyczne plażowanie.  Jest to mało jeszcze popularna forma wypoczynku z akcentem  na aktywność i emocje sportowe.

Wyciąg dostępny jest od początku Maja do końca września.

Strefa CHILL ZONE

Strefa ta została stworzona na potrzeby relaksu i odpoczynku. Do chill zone należy Bar w Hawajskim stylu gdzie ugasisz swoje pragnienie, ponadto Karmnik to miejsce, które koniecznie musisz odwiedzić aby spróbować naszych pysznych burgerów, Kino na plaży gdzie będziemy transmitować mecze oraz cieszyć się nowościami filmowymi, tor skimboardowy, który jest niespotykaną dotąd rozrywką dla każdego, gdzie poznajemy jeszcze inne zastosowanie deski oraz boiska do siatkówki i korfbalu.

W strefie tej obowiązuje zasada : wypoczynek i zabawa !

Zapraszamy do kontaltu:

Grzesiek 511 126 558 , Michał 723 512 395

NIP: 918-11-02-050
REGON: 951192434
tel.: 84 685 60 67
e-mail: info@goksirbiszcza.pl
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
Biszcza 50
23-425 Biszcza
©2021 Net Partners