» O nas » Aktualności » 2015 » Turniej Halowej Piłki Nożnej

Aktualności

02.032015
Turniej Halowej Piłki Nożnej

W sobotę 28 lutego 2015r. w Sali gimnastycznej Samorządowego Zespołu Szkolnego im. Dzieci Zamojszczyzny został rozegrany Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GOKSiR. Do turnieju przystąpiło siedem drużyn. Zawody stały na wysokim poziomie i dostarczyły wiele emocji. W czasie spotkania zostało rozegranych 21 meczów, każdy trwał  2×4 minuty - systemem „każdy z każdym”. Podobnie jak przed rokiem Turniej wygrała Drużyna „Albatros Biszcza”, drugie miejsce zajęli  „Bezimienni Tarnogród”, trzecie miejsce na podium przypadło Drużynie „OSP Gózd Lipiński”, następnie kolejno uplasowali się „Los Amigos”, „Albatros II”, „Osiedle Albatros” i „Drużyna z Bukowiny”. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i wspaniałą postawę sportową.