» O nas » Aktualności » 2019 » Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

31.012019
Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

W dniu 27.01.2019 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Biszczy  odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek pn. ,,Kolęda płynie z wysokości. Wszystkich uczestników i gości przeglądu powitał dyrektor GOKSiR Pan Piotr Cichórz.

Przegląd rozpoczął występ zespołu  śpiewaczego ,,Rutyna” następnie na scenie zaprezentowali  się : uczniowie  ze SP w Bukowinie, zespół wokalny , ,Colours Of The Rainbow”, dziecięcy zespół taneczny i wokalny działający przy GOKSiR, zespół ,,Tik Tak” z SSP im Jana Pawła II z Gozdu Lipińskiego, zespół śpiewaczy ,,Krzewina’, zespół wokalny ,,Klaps” i ,,Oby ” z SZS im. Dzieci Zamojszczyzny, Szwadron Kawalerii im. 3 Pułku Ulanów Śląskich, zespół śpiewaczy ,,Jubilatki’, dzieci z kl. I  z SZS im. Dzieci Zamojszczyzny,  zespół śpiewaczy ,,Baby Goździeńskie” , Gminna Orkiestra Dęta ,,Złota Nuta” oraz  Mateusz Stępień. Na zakończenie Wójt Gminy Pan Zbigniew Pyczko, Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej Ks. Stanisław Bełz oraz dyrektor GOKSiR podziękowali  wszystkim za uczestnictwo w przeglądzie, wręczyli  dyplomy  oraz  słodkie upominki.

Bardzo cieszy nas fakt, że tak dużo mieszkańców naszej gminy zdecydowało się spędzić z nami niedzielne popołudnie wsłuchując się w piękno kolęd i pastorałek za co serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się  i będziemy wierni pięknej, polskiej tradycji wspólnego kolędowania.