» O nas » Aktualności » 2022 » III Wojewódzki Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną

07.032022
III Wojewódzki Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w III edycji Wojewódzkiego Konkursu na Palmę i Pisankę Wielkanocną.

Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie oraz Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie. Inicjatorem i współorganizatorem wydarzenia jest Poseł do Parlamentu Europejskiego – Pani Beata Mazurek.

Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie przez właściwe starostwa powiatowe (z terenu województwa lubelskiego) prac konkursowych do dnia 11 marca 2022 r. wraz z prawidłowo wypełnionymi kartami zgłoszeniowymi, pocztą lub osobiście na adres Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu:

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „III Wojewódzki Konkurs na Palmę Pisankę Wielkanocną”